Nasze Priorytety

Fachowość- ceniąc tą cechę , stawiamy na wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników, potrafiących służyć pomocą i radą w każdej chwili, a przede wszystkim umiejących wykonać każde, nawet najtrudniejsze i najbardziej nietypowe zadanie.


Terminowość- między innymi właśnie dzięki ankietom wiemy, że nie jest to domeną wielu firm, dlatego opracowaliśmy swój system usług, który pozwala na dopracowanie zleceń tak, aby czas realizacji projektów nie przekraczał okresu ustalonego w umowie, w większości zamówień nie jest to okres dłuższy niż trzy tygodnie od momentu podpisania umowy.


Wygoda- w dobie wszechobecnych medialnych udogodnień, również musimy wyjść na przeciw wymaganiom, dlatego zminimalizowaliśmy wszelkie procedury dotyczące zamówień, jeden telefon dzieli Państwa od realizacji własnych pomysłów.


Zadowolenie- to chyba najważniejszy priorytet, jakim się kierujemy, dokładamy wszelkich starań, aby współpraca podczas realizacji, aż do ukończenia projektu przebiegała w jak najbardziej przyjaznej i sympatycznej atmosferze.

 


Akcesoria i wyposażenie

Kontakt

DG-Project s.c.
ul. Bacha 7/5

43-100 Tychy

Szybki Kontakt:
Tel Kom: 609-579-265

/-...,--...-.609-579-255

 

Tel/Fax: (32) 748-66-05


Email:
biuro@dg-project.com.pl

 


po